-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г (0-100) згідно коду CPV за ДК 021:2015- 09110000-3 – Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2023-11-07-009983-a
Завершена
603 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 015.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 015.00 UAH
Номер:
6f2ac5b118ed4fb5b4d22f6db5fac621
Внутрішній номер закупівлі:
19542930
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-07-009983-a
Замовник:
ДП ДНЗ "Мирноградський професійний гірничий ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02542840
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, Мирноград, вул. Центральна, 73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сковородченко Марина Василівна +380934936352 skovorodcenkomarina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
603 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.11.2023 14:19 - 12.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2023 14:19 - 15.11.2023 15:00
Період кваліфікації:
15.11.2023 15:02 - 20.11.2023 12:01
Період завантаження договору:
26.11.2023 00:00 - 06.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴603 000.00 Вугілля кам’яне марки Г (0-100) згідно коду CPV за ДК 021:2015- 09110000-3 – Тверде паливо