-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г (0-100) згідно коду CPV за ДК 021:2015- 09110000-3 – Тверде паливо
Оголошено тендер
603 000.00
UAH
Номер:
0dad1f9f9eb3454aa92c7ec81b2a08b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-07-003199-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП ДНЗ "Мирноградський професійний гірничий ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02542840
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, Мирноград, вул. Центральна, 73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП ДНЗ "Мирноградський професійний гірничий ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02542840
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, Мирноград, вул. Центральна, 73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
603 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки Г (0-100) згідно коду CPV за ДК 021:2015- 09110000-3 – Тверде паливо
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
07.11.2023 13:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗагальний фонд обласного бюджету
Сума603 000.00 UAH