-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Принтер
Тендер Prozorro UA-2023-11-07-003349-a
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 000.00 UAH
Номер:
c834c0605a98421a8a5601e6abe46e96
Внутрішній номер закупівлі:
19536304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-07-003349-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41599050
-
Адреса:
22600, Україна, Вінницька область, Вінницький район, смт. Оратів, вул. Героїв Майдану, 78
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Миронюк Катерина Іванівна +380433021738 buhor-vokms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.11.2023 10:33 - 12.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2023 10:33 - 15.11.2023 00:00
Аукціон:
15.11.2023 13:20 - 15.11.2023 13:49
Період кваліфікації:
15.11.2023 13:49 - 17.11.2023 14:01
Період завантаження договору:
23.11.2023 00:00 - 03.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 Принтер