-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Принтер
Оголошено тендер
180 000.00
UAH
Номер:
d1aaa0a4bb974755ae8c58b17d273fcd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-07-001323-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41599050
-
Адреса:
22600, Україна, Вінницька область, Вінницький район, смт. Оратів, вул. Героїв Майдану, 78
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41599050
-
Адреса:
22600, Україна, Вінницька область, Вінницький район, смт. Оратів, вул. Героїв Майдану, 78
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Принтер
Примітки:
Додатково виділені кошти відповідно до Постанови КМУ від 19.09.2023 року № 1023 «Питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) у 2023 р.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.11.2023 10:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума180 000.00 UAH