• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція(Яйця курячі)

Завершена

21 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 216.00 UAH
Номер: 8d82cbb177a643af9d694f79386e7401
Внутрішній номер закупівлі: 19529891
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-06-013280-a   
Замовник: Комунальний заклад"Дошкільний навчальний заклад №30 Вінницької міської ради"
Контактна особа: Віта Білоліпецьких +380674311407 dnz_30@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 21 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.11.2023 16:11 - 11.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.11.2023 16:11 - 14.11.2023 01:00
Аукціон: 15.11.2023 11:15 - 15.11.2023 11:38
Період кваліфікації: 15.11.2023 11:38 - 17.11.2023 15:09
Період завантаження договору: 23.11.2023 00:00 - 03.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴21 600.00 код ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція(Яйця курячі)