-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція(Яйця курячі)
Оголошено тендер
21 600.00
UAH
Номер:
8cbfe92380384a7895b178287b79e469
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-06-004843-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад"Дошкільний навчальний заклад №30 Вінницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26243444
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад"Дошкільний навчальний заклад №30 Вінницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26243444
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
21 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція(Яйця курячі)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 21021, Вінницька область, м. Вінниця, вул. 600-річчя, буд. 8. Категорія замовника: передбачено п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Вид закупівлі: Відкриті торги з особливостями.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
06.11.2023 16:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума21 600.00 UAH