-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 0912000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-11-06-009772-a
Завершена
1 390 526.76
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 953.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 953.00 UAH
Номер:
885da865630c46758289979899d78165
Внутрішній номер закупівлі:
19526500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-06-009772-a
Замовник:
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417547
-
Адреса:
59316, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н., с.Ставчани, вул.Головна, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Федик +380997267639 olena_uek@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 390 526.76 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.11.2023 14:34 - 11.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2023 14:34 - 14.11.2023 18:00
Період кваліфікації:
14.11.2023 18:01 - 01.12.2023 15:04
Період завантаження договору:
07.12.2023 00:00 - 17.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 390 526.76 ДК 021:2015 код 0912000-6 «Газове паливо» (природний газ)