-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 0912000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Оголошено тендер
1 390 526.76
UAH
Номер:
f5058395d08a4154ab757f4e7f4ce628
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-06-003271-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417547
-
Адреса:
59316, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н., с.Ставчани, вул.Головна, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417547
-
Адреса:
59316, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н., с.Ставчани, вул.Головна, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 390 526.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 0912000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
06.11.2023 14:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 код 0912000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Кількість
84000 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 390 526.76 UAH