• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Принтер кольоровий А3).

Завершена

90 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Номер: 431913ad7d6a4b4aaf9705df7e0b03bc
Внутрішній номер закупівлі: 19523825
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-06-007191-a   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»
Контактна особа: Пазинич Лариса Миколаївна 380442352262 mvpub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 90 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.11.2023 13:05 - 11.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.11.2023 13:05 - 14.11.2023 09:00
Період кваліфікації: 14.11.2023 09:02 - 16.11.2023 11:28
Період завантаження договору: 22.11.2023 00:00 - 02.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴90 000.00 Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Принтер кольоровий А3).