-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Принтер кольоровий А3).
Оголошено тендер
90 000.00
UAH
Номер:
7d8660d176064a3a8f45b20cb4ef9851
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-06-003726-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536797
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, бул. Т. Шевченка 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536797
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, бул. Т. Шевченка 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Принтер кольоровий А3).
Примітки:
Місце знаходження: Замовника: 01032, м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 56, Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями, Зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
06.11.2023 12:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума90 000.00 UAH