• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

М’ясо: м'ясо свинини охолоджене, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене

Торги не відбулися

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: 7ac9ae17533544e193b2bad953ea2d16
Внутрішній номер закупівлі: 19516128
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-05-000051-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Костик Аліна Михайлівна +380680517729 ivaniv.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.11.2023 09:08 - 10.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.11.2023 09:08 - 13.11.2023 09:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 М’ясо: м'ясо свинини охолоджене, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене