-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М’ясо: м'ясо свинини охолоджене, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
81e7cc1ecbea4048b1bf73735c35c064
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-05-000022-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128509
-
Адреса:
22432, Україна, Вінницька область, Іванів, Свинаря 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128509
-
Адреса:
22432, Україна, Вінницька область, Іванів, Свинаря 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М’ясо: м'ясо свинини охолоджене, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
05.11.2023 09:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
М'ясо свинини охолоджене
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Філе куряче охолоджене
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Стегно куряче охолоджене
Кількість
125 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH