-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо(природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-11-03-003147-a
Закупівля проводиться на 2024 рік
Торги не відбулися
220 166.74
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 100.83 UAH
Номер:
b86c57c1076d4bfcaf8a201d73765965
Внутрішній номер закупівлі:
19504470
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-03-003147-a
Замовник:
Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22607518
-
Адреса:
48700, Україна, Тернопільська область, Борщівський р-н, м. Борщів, вул. Леся Курбаса, 5 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Грищук +380977115871 borschiv_dusw@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 166.74 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2023 10:34 - 10.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2023 10:34 - 13.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴220 166.74 Природний газ