• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газове паливо(природний газ)

Оголошено тендер

220 166.74 UAH
Номер: 2c178834c26c408b80ce5daffaff4e52
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-03-001020-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
Замовник: Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
Очікувана вартість: 220 166.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газове паливо(природний газ)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування: 03.11.2023 10:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума220 166.74 UAH