• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Боєприпаси військового призначення (код ДК 021:2015 – 35330000-6 «Боєприпаси», уточнюючий код ДК 021:2015 – 35331500-8 – «Патрони»)

Завершена

160 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Номер: a0e0d19b1611449abb53f4a0ab7484aa
Внутрішній номер закупівлі: 19489934
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-02-003809-a   
Замовник: орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
Контактна особа: Товтик Кароліна Михайлівна +380997572795 nadiya-silena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 160 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.11.2023 11:03 - 07.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 02.11.2023 11:03 - 10.11.2023 00:00
Аукціон: 10.11.2023 13:53 - 10.11.2023 14:16
Період кваліфікації: 10.11.2023 14:16 - 16.11.2023 12:07
Період завантаження договору: 22.11.2023 00:00 - 02.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴160 000.00 Патрон калібру 9х18 FMJ