• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Боєприпаси військового призначення (код ДК 021:2015 – 35330000-6 «Боєприпаси», уточнюючий код ДК 021:2015 – 35331500-8 – «Патрони»)

Оголошено тендер

160 000.00 UAH
Номер: b22a85c25b6b4c8292d645350b10388b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-02-001431-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
Замовник: орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
Очікувана вартість: 160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Боєприпаси військового призначення (код ДК 021:2015 – 35330000-6 «Боєприпаси», уточнюючий код ДК 021:2015 – 35331500-8 – «Патрони»)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 35330000-6 Боєприпаси
Дата опублікування: 02.11.2023 10:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума160 000.00 UAH