-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Протяжний сканер
Тендер Prozorro UA-2023-11-01-013106-a
Відповідний код ДК 021:2015:30216110-0-Комп’ютерні сканери.
Торги не відбулися
59 214.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 296.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 296.07 UAH
Номер:
d7e4e3a848d84861a5d4f38c7497dadb
Внутрішній номер закупівлі:
19484998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-01-013106-a
Замовник:
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44448833
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романик Ярина Іванівна +380634866381 departamen.2021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
59 214.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.11.2023 17:11 - 06.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2023 17:11 - 09.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴59 214.00 Протяжний сканер