-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протяжний сканер
Оголошено тендер
59 214.00
UAH
Номер:
fe84e17c92c2472fa912eed8903bf2a5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-01-006332-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44448833
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44448833
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
59 214.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Протяжний сканер
Примітки:
Відповідний код ДК 021:2015:30216110-0-Комп’ютерні сканери.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.11.2023 16:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума59 214.00 UAH