-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція даху будівлі з надбудовою Великомостівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП ЦПМД Великомостівської міської ради м. Великі Мости, вул. Львівська25, Львівської області. Корегування (КНУ Настанова з визначення вартості будівництва)
Тендер Prozorro UA-2023-11-01-009609-a
Категорія Замовника - згідно п.3 ч.1, ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі» (юридична особа, яка є підприємством та забезпечує потреби держави або територіальної громади). Пропозиції готуються українською мовою. Закупівля за кошти місцевого бюджету
Завершена
10 222 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 53 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 53 000.00 UAH
Номер:
f6a46a7196b5441bb21bfc53a25ff521
Внутрішній номер закупівлі:
19481518
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-01-009609-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42108962
-
Адреса:
80074, Україна, Львівська область, Великі Мости, вул. Львівська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кушнір-Шмельова Оксана Богданівна +380976701684 oksana.kushnir@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
10 222 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.11.2023 14:59 - 06.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2023 14:59 - 09.11.2023 18:00
Аукціон:
10.11.2023 15:56 - 10.11.2023 16:19
Період кваліфікації:
10.11.2023 16:19 - 17.11.2023 17:03
Період завантаження договору:
23.11.2023 00:00 - 03.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 222 850.00 Реконструкція даху будівлі з надбудовою Великомостівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП ЦПМД Великомостівської міської ради м. Великі Мости, вул. Львівська25, Львівської області. Корегування (КНУ Настанова з визначення вартості будівництва)