-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрокардіографи (НК 024:2023: 16231– Професійний багатоканальний електрокардіограф) код ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-10-31-004051-a
Закупівля здійснюється за рахунок проєкту USAID "Підтримка реформи охорони здоров'я"
Завершена
531 232.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 656.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 656.16 UAH
Номер:
3e29b69eb25946b6b268a46c0f842945
Внутрішній номер закупівлі:
19464267
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-31-004051-a
Замовник:
КНП "МЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38759540
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, м. Мена, вул. Шевченка, 76
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Прилипко +380994811460 menacpmsd_byx@ukr.net http://centrpmsdmena.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33121500-9 ЕлектрокардіографиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
531 232.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2023 11:44 - 05.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2023 11:44 - 08.11.2023 11:40
Період кваліфікації:
08.11.2023 11:42 - 09.11.2023 08:31
Період завантаження договору:
15.11.2023 00:00 - 25.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴531 232.00 Електрокардіографи (НК 024:2023: 16231– Професійний багатоканальний електрокардіограф) код ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання