-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрокардіографи (НК 024:2023: 16231– Професійний багатоканальний електрокардіограф) код ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Оголошено тендер
531 232.00
UAH
Номер:
676d75152ac64b53a4fe0357f7e03102
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-31-001403-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "МЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38759540
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, м. Мена, вул. Шевченка, 76
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "МЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38759540
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, м. Мена, вул. Шевченка, 76
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
531 232.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрокардіографи (НК 024:2023: 16231– Професійний багатоканальний електрокардіограф) код ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості) зі змінами
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33121500-9 Електрокардіографи
НК 024:2023:
16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф
Дата опублікування:
31.10.2023 11:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрокардіографи (НК 024:2023: 16231– Професійний багатоканальний електрокардіограф) код ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
×
-
НК 024:2023:
16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф
Кількість
8 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрант від міжнарожних організацій
Сума531 232.00 UAH