• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, за код ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».

Торги відмінено

404 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 023.50 UAH
Номер: a249db9972e346f2bc5e60c920b94d34
Внутрішній номер закупівлі: 19463876
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-31-003644-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Левчук Олена Василівна 380966699286 pmsdratno@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 404 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.10.2023 11:28 - 05.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 31.10.2023 11:28 - 08.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: dfebb9f718054602b100fdd9eaa6c24e
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: ч.2 ст.32 ЗУ «Про публічні закупівлі» є необхідність у прийнятті рішення щодо відміни проведення Відкритих торгів по предмету закупівлі
Період оскарження: 31.10.2023 15:58 - 11.11.2023 00:00
Дата опублікування: 31.10.2023 15:58
Дата виконання: 11.11.2023 00:01
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴404 700.00 «Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, за код ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».