-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, за код ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».
Оголошено тендер
404 700.00
UAH
Номер:
a69baa7f9a4b4a46a78b546f651b205f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-31-001910-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38485788
-
Адреса:
44101, Україна, Волинська область, Ковельський р-н, селище міського типу Ратне, вулиця Європейська будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38485788
-
Адреса:
44101, Україна, Волинська область, Ковельський р-н, селище міського типу Ратне, вулиця Європейська будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
404 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, за код ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Дата опублікування:
31.10.2023 11:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРатнівська селищна рада
Сума404 700.00 UAH