• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Театральні крісла

Завершена

600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер: e18a7fcb9d754812a4bc69931daea1b9
Внутрішній номер закупівлі: 19458968
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-30-012017-a   
Замовник: Прилісненська сільська рада
Контактна особа: Терещенко Ігор Ілліч +380673924205 prylisne.sr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.10.2023 17:04 - 04.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 30.10.2023 17:04 - 07.11.2023 10:00
Період кваліфікації: 07.11.2023 10:04 - 09.11.2023 10:55
Період завантаження договору: 15.11.2023 00:00 - 25.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴600 000.00 Театральні крісла