• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Театральні крісла

Оголошено тендер

600 000.00 UAH
Номер: 8b881f52a99d494da1429e494c37414f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-30-006049-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Прилісненська сільська рада
Замовник: Прилісненська сільська рада
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Театральні крісла
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 30.10.2023 16:30

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Театральні крісла
Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Кількість 232 штуки
Період постачання до 25.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума600 000.00 UAH