-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кросівки
Тендер Prozorro UA-2023-10-30-010459-a
Завершена
2 395 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 955.00 UAH
мін. крок: 1% або 23 955.00 UAH
Номер:
23e1cb82a4f04c70bdfcfb85dbf61cdf
Внутрішній номер закупівлі:
19457409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-30-010459-a
Замовник:
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42902258
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Липська, буд. 18/5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Кондратюк +380685041454, +380442726077 maryna.kondratiuk@sso.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18820000-3 Спортивне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 395 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.10.2023 16:00 - 05.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2023 16:00 - 08.11.2023 08:00
Аукціон:
09.11.2023 11:31 - 09.11.2023 12:00
Період кваліфікації:
09.11.2023 12:00 - 20.11.2023 15:22
Період завантаження договору:
26.11.2023 00:00 - 06.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 395 500.00 Кросівки