-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кросівки
Оголошено тендер
2 395 500.00
UAH
Номер:
7fb1460e26314036a0989df0a8c439c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-30-003389-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42902258
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Липська, буд. 18/5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42902258
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Липська, буд. 18/5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 395 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кросівки
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
18820000-3 Спортивне взуття
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.10.2023 15:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кросівки
Кількість
1500 пара
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 395 500.00 UAH