-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заходи зі зниження нетехнічних витрат електричної енергії (Лічильники)
Тендер Prozorro UA-2023-10-30-009229-a
Завершена
9 854 940.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 49 274.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 49 274.70 UAH
Номер:
1f2f68bc21e54d69b690314eaea8ee68
Внутрішній номер закупівлі:
19456248
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-30-009229-a
Замовник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22432779
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, КОМУНАЛЬНА ЗОНА, будинок 12-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Папушой Олена Михайлівна 380675123154 PROZORO@DPEM.MK.UA http://info.dpem.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 854 940.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.10.2023 15:19 - 04.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2023 15:19 - 07.11.2023 16:00
Період кваліфікації:
07.11.2023 16:02 - 08.11.2023 10:36
Період завантаження договору:
14.11.2023 00:00 - 24.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 854 940.00 Лічильники в комплекті