-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи зі зниження нетехнічних витрат електричної енергії (Лічильники)
Оголошено тендер
9 854 940.00
UAH
Номер:
dda2d2f8d04f4419814ab3e21d257eb7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-30-004622-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22432779
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, КОМУНАЛЬНА ЗОНА, будинок 12-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22432779
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, КОМУНАЛЬНА ЗОНА, будинок 12-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
9 854 940.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Заходи зі зниження нетехнічних витрат електричної енергії (Лічильники)
Примітки:
Інвестиційна програма 2023 року. Розділ 2.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 Лічильники
Дата опублікування:
30.10.2023 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 854 940.00 UAH