-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стільці, диван.
Тендер Prozorro UA-2023-10-27-005226-a
Завершена
81 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 407.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 407.50 UAH
Номер:
3860e38fdde14692be439447ddb1faa4
Внутрішній номер закупівлі:
19437561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-27-005226-a
Замовник:
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42887958
-
Адреса:
38164, Україна, Полтавська область, смт Опішня, вул. Перемоги, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Онищенко +380500833550 opishnya_s-gviddil@ukr.net http://opishnya.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
81 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2023 11:56 - 01.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2023 11:56 - 04.11.2023 11:51
Аукціон:
06.11.2023 15:30 - 06.11.2023 16:17
Період кваліфікації:
06.11.2023 16:17 - 13.11.2023 09:11
Період завантаження договору:
19.11.2023 00:00 - 29.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 500.00 Стільці, диван.