-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стільці, диван.
Оголошено тендер
81 500.00
UAH
Номер:
0ab283663b5f483ab6d8ef9504679666
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-27-001567-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42887958
-
Адреса:
38164, Україна, Полтавська область, смт Опішня, вул. Перемоги, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42887958
-
Адреса:
38164, Україна, Полтавська область, смт Опішня, вул. Перемоги, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
81 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стільці, диван.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.10.2023 11:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума81 500.00 UAH