-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (Кабель (екранований), Книжковий сканер))
Тендер Prozorro UA-2023-10-26-010224-a
Завершена
62 370.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 311.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 311.85 UAH
Номер:
f09ca8263d39463791f37b940c5e2f15
Внутрішній номер закупівлі:
19426917
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-26-010224-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23000385
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Гончара Олеся, буд. 55-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Cтаніслав Беседін +380955745055 besedinstanislav5@gmail.com https://uoz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
62 370.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.10.2023 14:55 - 31.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2023 14:55 - 03.11.2023 00:00
Аукціон:
03.11.2023 11:09 - 03.11.2023 11:38
Період кваліфікації:
03.11.2023 11:38 - 06.11.2023 12:56
Період завантаження договору:
12.11.2023 00:00 - 22.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴62 370.00 Кабель (екранований), Книжковий сканер