• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання (Кабель (екранований), Книжковий сканер))

Оголошено тендер

62 370.00 UAH
Номер: 74e322f940cd4cae9ab6662809e8fe44
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-26-005030-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Замовник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Очікувана вартість: 62 370.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп’ютерне обладнання (Кабель (екранований), Книжковий сканер))
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 26.10.2023 14:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума62 370.00 UAH