-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (миючи засоби)
Тендер Prozorro UA-2023-10-26-007320-a
Документація надається виключно на українській мові
Завершена
51 875.58
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 518.76 UAH
мін. крок: 1% або 518.76 UAH
Номер:
0ddabd45c16d44a2904676a2b2a55283
Внутрішній номер закупівлі:
19423996
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-26-007320-a
Замовник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрусяк Вадим Григорович +380675190685 zoo.sekretar@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
51 875.58 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.10.2023 13:07 - 31.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2023 13:07 - 03.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
03.11.2023 00:00 - 07.11.2023 10:14
Період завантаження договору:
13.11.2023 00:00 - 23.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴51 875.58 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (миючи засоби)