-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (миючи заслби)
Оголошено тендер
51 875.58
UAH
Номер:
2bb612e2e329463b90d6223d8726f0d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-26-003459-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
51 875.58 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (миючи заслби)
Примітки:
Документація надається виключно на українській мові
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.10.2023 12:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума51 875.58 UAH