-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Скло
Тендер Prozorro UA-2023-10-24-014997-a
Торги не відбулися
222 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 220.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 220.00 UAH
Номер:
f6058186d14b41c9bb81d53e28b3058c
Внутрішній номер закупівлі:
19399078
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-24-014997-a
Замовник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василишин Христина Теодорівна 380977112859 ZAKUPIVLISPNULP@GMAIL.COM http://www.lp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14820000-5 СклоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
222 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.10.2023 17:03 - 29.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2023 17:03 - 01.11.2023 16:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴222 000.00 Скло