• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Скло

Оголошено тендер

222 000.00 UAH
Номер: c0721bc3b82041089c77ce5c99850529
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-24-004520-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НУ "Львівська політехніка"
Замовник: НУ "Львівська політехніка"
Очікувана вартість: 222 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Скло
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 14820000-5 Скло
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 24.10.2023 15:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума222 000.00 UAH