-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33600000-6 Фармацевтична продукція ((РЕФОРДЕЗ-НОВОФАРМ (Hydroxyethylstarch), ДЕКАСАН® (Decamethoxine), НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride), НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride), РЕОДАР® (Electrolytes in combination with other drugs), ТРИСОЛЬ (Electrolytes), АМІАКУ РОЗЧИН 10% (Ammonia), САНГІВА® (Comb drug), БРИЛЬЯНТОВИЙ ЗЕЛЕНИЙ (Viride nitens), РІНАЗАЛ® (Xylometazoline), РІНАЗАЛ® КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ (Xylometazoline), ДИМЕКСИД (Dimethyl sulfoxide), ЗІПЕЛОР® (Benzydamine), ЗІПЕЛОР® (Benzydamine), ЙОДУ РОЗЧИН СПИРТОВИЙ 5% (Iodine), ЙОДДИЦЕРИН® (Iodine), ТИМОЛОЛ (Timolol), ІНГАЛІПТ-Н (Streptomycin), ЛІОТРОМБ 1000 (Heparin), ЛЕВОМІЦЕТИН-ОЗ (Chloramphenicol), ГЕПАРИН (Heparin), ОКСОЛІН (Oxolin), ТРИМІСТИН® (Triamcinolone and antiseptics), МІРАМІСТИН® (Myramistin), ОТОТОН® (Comb drug), ПЕРЕКИС ВОДНЮ РОЗЧИН 3% (Hydrogen peroxide), ПЕРЕКИС ВОДНЮ РОЗЧИН 3% (Hydrogen peroxide), РИНТ НАЗАЛЬНИЙ СПРЕЙ® З МЕНТОЛОМ (Oxymetazoline), САЛЬБУТАМОЛ-НЕО (Salbutamol), СУЛЬФАЦИЛ (Sulfacetamide), ТІОТРИАЗОЛІН (Tiazotic acid), ТОБРАМІЦИН (Tobramycin), ТРОПІКАМІД (Tropicamide), ФАРМАДИПІН® (Nifedipine), ХЕПІЛОР (Comb drug), ХЛОРГЕКСИДИН (Chlorhexidine), ХЛОРОФІЛІПТ (Chlorophyllipt), АМІОДАРОН (Amiodarone), АМІЗОН® (Enisamium iodide), АНАПРИЛІН- ЗДОРОВ’Я (Propranolol), АНДИПАЛ-В ТАБЛЕТКИ (Metamizole sodium, combinations excl. Psycholeptics), АЦЕТИЛСАЛІЦИЛОВА КИСЛОТА (Acetylsalicylic acid), БЕЛАСТЕЗИН ТАБЛЕТКИ(Comb drug), ТРИСЕПТОЛ (Sulfamethoxazole and trimethoprim), ВАЛЕРІАНИ ЕКСТРАКТ (Valerianae radix), ГАВІСКОН® ТАБЛЕТКИ (Comb drug), ДЕКВАДОЛ (Comb drug), ДРОТАВЕРИН (Drotaverine), ЛОПЕРАМІД (Loperamide), КАПТОПРИЛ (Captopril), КАПТОПРЕС-ДАРНИЦЯ (Captopril and diuretics), КОРВАЛМЕНТ® (Validol), ЛІЗАК® (Comb drug), ЛОРАТАДИН (Loratadine), МЕТОКЛОПРАМІД (Metoclopramide), НІФУРОКСАЗИД (Nifuroxazide), ПАПАЗОЛ ТАБЛЕТКИ (Comb drug), ПАРАЦЕТАМОЛ (Paracetamol), РИФАМПІЦИН (Rifampicin), РЕНАЛГАН® ТАБЛЕТКИ (Pitofenone and analgesics))
Тендер Prozorro UA-2023-10-24-011270-a
Фармацевтична продукція
Торги не відбулися
94 962.90
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 950.00 UAH
мін. крок: 1% або 950.00 UAH
Номер:
26fb40cda3984a94b21db1fc619512b5
Внутрішній номер закупівлі:
19395368
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-24-011270-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, вул.Берегова, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Кладко +380487507623 oksana.kladko@port-yuzhny.com.ua http://www.port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
94 962.90 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.10.2023 15:09 - 31.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2023 15:09 - 03.11.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴94 962.90 33600000-6 Фармацевтична продукція ((РЕФОРДЕЗ-НОВОФАРМ (Hydroxyethylstarch), ДЕКАСАН® (Decamethoxine), НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride), НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride), РЕОДАР® (Electrolytes in combination with other drugs), ТРИСОЛЬ (Electrolytes), АМІАКУ РОЗЧИН 10% (Ammonia), САНГІВА® (Comb drug), БРИЛЬЯНТОВИЙ ЗЕЛЕНИЙ (Viride nitens), РІНАЗАЛ® (Xylometazoline), РІНАЗАЛ® КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ (Xylometazoline), ДИМЕКСИД (Dimethyl sulfoxide), ЗІПЕЛОР® (Benzydamine), ЗІПЕЛОР® (Benzydamine), ЙОДУ РОЗЧИН СПИРТОВИЙ 5% (Iodine), ЙОДДИЦЕРИН® (Iodine), ТИМОЛОЛ (Timolol), ІНГАЛІПТ-Н (Streptomycin), ЛІОТРОМБ 1000 (Heparin), ЛЕВОМІЦЕТИН-ОЗ (Chloramphenicol), ГЕПАРИН (Heparin), ОКСОЛІН (Oxolin), ТРИМІСТИН® (Triamcinolone and antiseptics), МІРАМІСТИН® (Myramistin), ОТОТОН® (Comb drug), ПЕРЕКИС ВОДНЮ РОЗЧИН 3% (Hydrogen peroxide), ПЕРЕКИС ВОДНЮ РОЗЧИН 3% (Hydrogen peroxide), РИНТ НАЗАЛЬНИЙ СПРЕЙ® З МЕНТОЛОМ (Oxymetazoline), САЛЬБУТАМОЛ-НЕО (Salbutamol), СУЛЬФАЦИЛ (Sulfacetamide), ТІОТРИАЗОЛІН (Tiazotic acid), ТОБРАМІЦИН (Tobramycin), ТРОПІКАМІД (Tropicamide), ФАРМАДИПІН® (Nifedipine), ХЕПІЛОР (Comb drug), ХЛОРГЕКСИДИН (Chlorhexidine), ХЛОРОФІЛІПТ (Chlorophyllipt), АМІОДАРОН (Amiodarone), АМІЗОН® (Enisamium iodide), АНАПРИЛІН- ЗДОРОВ’Я (Propranolol), АНДИПАЛ-В ТАБЛЕТКИ (Metamizole sodium, combinations excl. Psycholeptics), АЦЕТИЛСАЛІЦИЛОВА КИСЛОТА (Acetylsalicylic acid), БЕЛАСТЕЗИН ТАБЛЕТКИ(Comb drug), ТРИСЕПТОЛ (Sulfamethoxazole and trimethoprim), ВАЛЕРІАНИ ЕКСТРАКТ (Valerianae radix), ГАВІСКОН® ТАБЛЕТКИ (Comb drug), ДЕКВАДОЛ (Comb drug), ДРОТАВЕРИН (Drotaverine), ЛОПЕРАМІД (Loperamide), КАПТОПРИЛ (Captopril), КАПТОПРЕС-ДАРНИЦЯ (Captopril and diuretics), КОРВАЛМЕНТ® (Validol), ЛІЗАК® (Comb drug), ЛОРАТАДИН (Loratadine), МЕТОКЛОПРАМІД (Metoclopramide), НІФУРОКСАЗИД (Nifuroxazide), ПАПАЗОЛ ТАБЛЕТКИ (Comb drug), ПАРАЦЕТАМОЛ (Paracetamol), РИФАМПІЦИН (Rifampicin), РЕНАЛГАН® ТАБЛЕТКИ (Pitofenone and analgesics))