-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33600000-6 Фармацевтична продукція ((РЕФОРДЕЗ-НОВОФАРМ (Hydroxyethylstarch), ДЕКАСАН® (Decamethoxine), НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride), НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride), РЕОДАР® (Electrolytes in combination with other drugs), ТРИСОЛЬ (Electrolytes), АМІАКУ РОЗЧИН 10% (Ammonia), САНГІВА® (Comb drug), БРИЛЬЯНТОВИЙ ЗЕЛЕНИЙ (Viride nitens), РІНАЗАЛ® (Xylometazoline), РІНАЗАЛ® КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ (Xylometazoline), ДИМЕКСИД (Dimethyl sulfoxide), ЗІПЕЛОР® (Benzydamine), ЗІПЕЛОР® (Benzydamine), ЙОДУ РОЗЧИН СПИРТОВИЙ 5% (Iodine), ЙОДДИЦЕРИН® (Iodine), ТИМОЛОЛ (Timolol), ІНГАЛІПТ-Н (Streptomycin), ЛІОТРОМБ 1000 (Heparin), ЛЕВОМІЦЕТИН-ОЗ (Chloramphenicol), ГЕПАРИН (Heparin), ОКСОЛІН (Oxolin), ТРИМІСТИН® (Triamcinolone and antiseptics), МІРАМІСТИН® (Myramistin), ОТОТОН® (Comb drug), ПЕРЕКИС ВОДНЮ РОЗЧИН 3% (Hydrogen peroxide), ПЕРЕКИС ВОДНЮ РОЗЧИН 3% (Hydrogen peroxide), РИНТ НАЗАЛЬНИЙ СПРЕЙ® З МЕНТОЛОМ (Oxymetazoline), САЛЬБУТАМОЛ-НЕО (Salbutamol), СУЛЬФАЦИЛ (Sulfacetamide), ТІОТРИАЗОЛІН (Tiazotic acid), ТОБРАМІЦИН (Tobramycin), ТРОПІКАМІД (Tropicamide), ФАРМАДИПІН® (Nifedipine), ХЕПІЛОР (Comb drug), ХЛОРГЕКСИДИН (Chlorhexidine), ХЛОРОФІЛІПТ (Chlorophyllipt), АМІОДАРОН (Amiodarone), АМІЗОН® (Enisamium iodide), АНАПРИЛІН- ЗДОРОВ’Я (Propranolol), АНДИПАЛ-В ТАБЛЕТКИ (Metamizole sodium, combinations excl. Psycholeptics), АЦЕТИЛСАЛІЦИЛОВА КИСЛОТА (Acetylsalicylic acid), БЕЛАСТЕЗИН ТАБЛЕТКИ(Comb drug), ТРИСЕПТОЛ (Sulfamethoxazole and trimethoprim), ВАЛЕРІАНИ ЕКСТРАКТ (Valerianae radix), ГАВІСКОН® ТАБЛЕТКИ (Comb drug), ДЕКВАДОЛ (Comb drug), ДРОТАВЕРИН (Drotaverine), ЛОПЕРАМІД (Loperamide), КАПТОПРИЛ (Captopril), КАПТОПРЕС-ДАРНИЦЯ (Captopril and diuretics), КОРВАЛМЕНТ® (Validol), ЛІЗАК® (Comb drug), ЛОРАТАДИН (Loratadine), МЕТОКЛОПРАМІД (Metoclopramide), НІФУРОКСАЗИД (Nifuroxazide), ПАПАЗОЛ ТАБЛЕТКИ (Comb drug), ПАРАЦЕТАМОЛ (Paracetamol), РИФАМПІЦИН (Rifampicin), РЕНАЛГАН® ТАБЛЕТКИ (Pitofenone and analgesics))
Оголошено тендер
101 610.30
UAH
Номер:
6ee18fda61ff44a3a0e7a3d940730290
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-24-005497-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, вул.Берегова, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, вул.Берегова, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
101 610.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33600000-6 Фармацевтична продукція
((РЕФОРДЕЗ-НОВОФАРМ (Hydroxyethylstarch), ДЕКАСАН® (Decamethoxine), НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride), НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride), РЕОДАР® (Electrolytes in combination with other drugs), ТРИСОЛЬ (Electrolytes), АМІАКУ РОЗЧИН 10% (Ammonia), САНГІВА® (Comb drug), БРИЛЬЯНТОВИЙ ЗЕЛЕНИЙ (Viride nitens), РІНАЗАЛ® (Xylometazoline), РІНАЗАЛ® КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ (Xylometazoline), ДИМЕКСИД (Dimethyl sulfoxide), ЗІПЕЛОР® (Benzydamine), ЗІПЕЛОР® (Benzydamine), ЙОДУ РОЗЧИН СПИРТОВИЙ 5% (Iodine), ЙОДДИЦЕРИН® (Iodine), ТИМОЛОЛ (Timolol), ІНГАЛІПТ-Н (Streptomycin), ЛІОТРОМБ 1000 (Heparin), ЛЕВОМІЦЕТИН-ОЗ (Chloramphenicol), ГЕПАРИН (Heparin), ОКСОЛІН (Oxolin), ТРИМІСТИН® (Triamcinolone and antiseptics), МІРАМІСТИН® (Myramistin), ОТОТОН® (Comb drug), ПЕРЕКИС ВОДНЮ РОЗЧИН 3% (Hydrogen peroxide), ПЕРЕКИС ВОДНЮ РОЗЧИН 3% (Hydrogen peroxide), РИНТ НАЗАЛЬНИЙ СПРЕЙ® З МЕНТОЛОМ (Oxymetazoline), САЛЬБУТАМОЛ-НЕО (Salbutamol), СУЛЬФАЦИЛ (Sulfacetamide), ТІОТРИАЗОЛІН (Tiazotic acid), ТОБРАМІЦИН (Tobramycin), ТРОПІКАМІД (Tropicamide), ФАРМАДИПІН® (Nifedipine), ХЕПІЛОР (Comb drug), ХЛОРГЕКСИДИН (Chlorhexidine), ХЛОРОФІЛІПТ (Chlorophyllipt), АМІОДАРОН (Amiodarone), АМІЗОН® (Enisamium iodide), АНАПРИЛІН- ЗДОРОВ’Я (Propranolol), АНДИПАЛ-В ТАБЛЕТКИ (Metamizole sodium, combinations excl. Psycholeptics), АЦЕТИЛСАЛІЦИЛОВА КИСЛОТА (Acetylsalicylic acid), БЕЛАСТЕЗИН ТАБЛЕТКИ(Comb drug), ТРИСЕПТОЛ (Sulfamethoxazole and trimethoprim), ВАЛЕРІАНИ ЕКСТРАКТ (Valerianae radix), ГАВІСКОН® ТАБЛЕТКИ (Comb drug), ДЕКВАДОЛ (Comb drug), ДРОТАВЕРИН (Drotaverine), ЛОПЕРАМІД (Loperamide), КАПТОПРИЛ (Captopril), КАПТОПРЕС-ДАРНИЦЯ (Captopril and diuretics), КОРВАЛМЕНТ® (Validol), ЛІЗАК® (Comb drug), ЛОРАТАДИН (Loratadine), МЕТОКЛОПРАМІД (Metoclopramide), НІФУРОКСАЗИД (Nifuroxazide), ПАПАЗОЛ ТАБЛЕТКИ (Comb drug), ПАРАЦЕТАМОЛ (Paracetamol), РИФАМПІЦИН (Rifampicin), РЕНАЛГАН® ТАБЛЕТКИ (Pitofenone and analgesics))
Примітки:
Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Дата опублікування:
24.10.2023 15:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума101 610.30 UAH