-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оргтехніка та комп’ютерна техніка
Тендер Prozorro UA-2023-10-22-000140-a
Завершена
93 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 465.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 465.00 UAH
Номер:
9acfd74549ea499fbe6e5cd28ac9b457
Внутрішній номер закупівлі:
19366994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-22-000140-a
Замовник:
Київський фаховий коледж електронних приладів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21534941
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярослав Золотар +380445287636 ktep17@ukr.net https://xn--e1ajqk.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
93 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.10.2023 13:15 - 27.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2023 13:15 - 30.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
30.10.2023 00:00 - 03.11.2023 14:30
Період завантаження договору:
09.11.2023 00:00 - 19.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴93 000.00 Оргтехніка та комп’ютерна техніка