-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оргтехніка та комп’ютерна техніка
Оголошено тендер
93 000.00
UAH
Номер:
522a1ff30767474b9dc5974dfb748ce8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-22-000051-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київський фаховий коледж електронних приладів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21534941
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київський фаховий коледж електронних приладів
×
-
Код ЄДРПОУ:
21534941
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
93 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оргтехніка та комп’ютерна техніка
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.10.2023 13:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума93 000.00 UAH