-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт спортивного майданчику з улаштуванням синтетичного покриття для НВК "ЗОШ-II ступені-ліцей"(ліцей "Лідер") вул. Лікарняна, м. Білгород-Дністровський Одеської області". Коригування.
Тендер Prozorro UA-2023-10-21-000321-a
Завершена
865 609.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 328.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 328.05 UAH
Номер:
1c5ac566c75a4539b48bc5e4ed8eea93
Внутрішній номер закупівлі:
19366543
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-21-000321-a
Замовник:
КП КП "Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34712336
-
Адреса:
67701, Україна, Одеська область, місто Білгород - Дністровський, вулиця Незалежності, 10, офіс № 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
СЄРБОВА Ліна +380484922334 kpbdykb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
865 609.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.10.2023 15:01 - 26.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2023 15:01 - 29.10.2023 15:06
Період кваліфікації:
29.10.2023 15:07 - 02.11.2023 10:35
Період завантаження договору:
08.11.2023 00:00 - 18.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴865 609.00 Капітальний ремонт спортивного майданчику з улаштуванням синтетичного покриття для НВК "ЗОШ-II ступені-ліцей"(ліцей "Лідер") вул. Лікарняна, м. Білгород-Дністровський Одеської області". Коригування.