-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт спортивного майданчику з улаштуванням синтетичного покриття для НВК "ЗОШ-II ступені-ліцей"(ліцей "Лідер") вул. Лікарняна, м. Білгород-Дністровський Одеської області". Коригування.
Оголошено тендер
865 609.00
UAH
Номер:
858ad11bd1ce4265b7eb69c3c0d34b8d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-21-000107-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП КП "Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34712336
-
Адреса:
67701, Україна, Одеська область, місто Білгород - Дністровський, вулиця Незалежності, 10, офіс № 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП КП "Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34712336
-
Адреса:
67701, Україна, Одеська область, місто Білгород - Дністровський, вулиця Незалежності, 10, офіс № 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
865 609.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт спортивного майданчику з улаштуванням синтетичного покриття для НВК "ЗОШ-II ступені-ліцей"(ліцей "Лідер") вул. Лікарняна, м. Білгород-Дністровський Одеської області". Коригування.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів
Дата опублікування:
21.10.2023 14:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт спортивного майданчику з улаштуванням синтетичного покриття для НВК "ЗОШ-II ступені-ліцей"(ліцей "Лідер") вул. Лікарняна, м. Білгород-Дністровський Одеської області". Коригування.
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти обласного та міського бюджету
Сума865 609.00 UAH