-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт з утеплення будівлі Навчально-виховного об'єднанння №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51 на виконання заходів з енергозбереження та з метою підготовки до проведення опалювального сезону
Тендер Prozorro UA-2023-10-20-015478-a
Торги відмінено
12 320 172.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 61 600.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 61 600.86 UAH
Номер:
4f28a70b0fe84f5291f09caf60f74419
Внутрішній номер закупівлі:
19365486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-20-015478-a
Замовник:
Навчально-виховне об'єднання№5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова
×
-
Код ЄДРПОУ:
21332444
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Володимирська,51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бачинська Інна Анатоліївна +380689989418 yanabachinskay@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
12 320 172.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.10.2023 18:22 - 25.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2023 18:22 - 28.10.2023 15:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a32b75c3f53245139d08ddcdc84f2083
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Замовником оголошено відкриті торги, ідентифікатор закупівлі UA-2023-10-20-015478-a. Замовником допущено помилку при розробленні проєкту договору про закупівлю та не враховано умову щодо попередньої оплати (авансу). Зважаючи на те, що таке виправлення потребує внесення змін в оголошення про проведення відкритих торгів, але внесення змін в оголошення законодавством не передбачено, та виправити допущену помилку неможливо, замовником прийнято рішення про відміну відкритих торгів.
Період оскарження:
27.10.2023 15:42 - 06.11.2023 23:00
Дата опублікування:
27.10.2023 15:42
Дата виконання:
07.11.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴12 320 172.20 Капітальний ремонт з утеплення будівлі Навчально-виховного об'єднанння №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51 на виконання заходів з енергозбереження та з метою підготовки до проведення опалювального сезону