-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт з утеплення будівлі Навчально-виховного об'єднанння №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51 на виконання заходів з енергозбереження та з метою підготовки до проведення опалювального сезону
Оголошено тендер
12 320 172.20
UAH
Номер:
9ddf9d2b0330457796b6009222da3906
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-20-005163-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Навчально-виховне об'єднання№5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова
×
-
Код ЄДРПОУ:
21332444
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Володимирська,51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Навчально-виховне об'єднання№5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова
×
-
Код ЄДРПОУ:
21332444
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Володимирська,51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
12 320 172.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт з утеплення будівлі Навчально-виховного об'єднанння №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51 на виконання заходів з енергозбереження та з метою підготовки до проведення опалювального сезону
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
20.10.2023 18:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума12 320 172.20 UAH