• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Виготовлення проєктно-кошторисної документації з отриманням позитивного експертного звіту по об'єкту: " Капітальний ремонт споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття №14230 в Водянській гімназії Девладівської сільської ради Дніпропетровської області за адресою: вул.Шкільна,41, с.Водяне, Криворізький район, Дніпропетровська область

Торги не відбулися

270 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер: ca743506a13d43ba934245d86737effc
Внутрішній номер закупівлі: 19362958
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-20-012952-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Інна Себова +380977879683 devladosvita@ukr.net https://viddil-osviti-molodi-ta-sportu-vk-devladivskoi-sr.webnode.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.10.2023 15:45 - 25.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 20.10.2023 15:45 - 28.10.2023 11:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴270 000.00 Виготовлення проєктно-кошторисної документації з отриманням позитивного експертного звіту по об'єкту: " Капітальний ремонт споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття №14230 в Водянській гімназії Девладівської сільської ради Дніпропетровської області за адресою: вул.Шкільна,41, с.Водяне, Криворізький район, Дніпропетровська область