-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення проєктно-кошторисної документації з отриманням позитивного експертного звіту по об'єкту: " Капітальний ремонт споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття №14230 в Водянській гімназії Девладівської сільської ради Дніпропетровської області за адресою: вул.Шкільна,41, с.Водяне, Криворізький район, Дніпропетровська область
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
555d53064abf48d9af0ced17d0c5801e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-20-004331-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43383693
-
Адреса:
53100, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, селище міського типу Софіївка, вул. Незалежності, буд. 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43383693
-
Адреса:
53100, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, селище міського типу Софіївка, вул. Незалежності, буд. 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виготовлення проєктно-кошторисної документації з отриманням позитивного експертного звіту по об'єкту: " Капітальний ремонт споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття №14230 в Водянській гімназії Девладівської сільської ради Дніпропетровської області за адресою: вул.Шкільна,41, с.Водяне, Криворізький район, Дніпропетровська область
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
20.10.2023 15:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Виготовлення проєктно-кошторисної документації з отриманням позитивного експертного звіту по об'єкту: " Капітальний ремонт споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття №14230 в Водянській гімназії Девладівської сільської ради Дніпропетровської області за адресою: вул.Шкільна,41, с.Водяне, Криворізький район, Дніпропетровська область
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума270 000.00 UAH