-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Всесезонні грузові шини
Тендер Prozorro UA-2023-10-20-012555-a
Завершена
30 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
Номер:
3adacb84be8e4d3cba9f807fc1203d77
Внутрішній номер закупівлі:
19362596
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-20-012555-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Холодівського Миколи, б.44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Крижановський +380995062827 cool.vadymme@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.10.2023 15:21 - 25.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2023 15:21 - 28.10.2023 15:19
Аукціон:
30.10.2023 11:30 - 30.10.2023 11:59
Період кваліфікації:
30.10.2023 11:59 - 31.10.2023 10:02
Період завантаження договору:
06.11.2023 00:00 - 16.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 000.00 Всесезонні грузові шини