• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Всесезонні грузові шини 315/70 R22.5 154/150L 20 PR , (ведучі)

Оголошено тендер

30 000.00 UAH
Номер: 7ecf9a3c1f9642c1b69e89f4798e9629
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-20-004226-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Всесезонні грузові шини 315/70 R22.5 154/150L 20 PR , (ведучі)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування: 20.10.2023 15:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Всесезонні грузові шини 315/70 R22.5 154/150L 20 PR , (ведучі)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 2 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума30 000.00 UAH