-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір офісний формату А4, 80 г/м2
Тендер Prozorro UA-2023-10-19-010097-a
Завершена
20 480.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 102.41 UAH
мін. крок: 0.5% або 102.41 UAH
Номер:
bc4e4dabd5ba491585cc28d134c46df9
Внутрішній номер закупівлі:
19344615
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-19-010097-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40326412
-
Адреса:
93405, Україна, Луганська область, СЄВЄРОДОНЕЦЬК, вул. Пивоварова, буд. 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Солодка Юлія Володимирівна +380958069724 bugsd@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 480.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.10.2023 14:55 - 24.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2023 14:55 - 27.10.2023 09:00
Період кваліфікації:
27.10.2023 09:02 - 30.10.2023 11:55
Період завантаження договору:
05.11.2023 00:00 - 15.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 480.40 Папір офісний формату А4, 80 г/м2